Super kvalitné kanadské krmivo FirstMate
Krmivo FirstMate je zárukou zdravého, plodného a šťastného života Vášho zvieraťa

Sme špičkou na trhu so zdravými krmivami


FirstMate - Pet Foods - zaväzok najvyššej kvality


       Firma Taplow Feeds vyrába veľmi kvalitné krmivá FirstMate pre psov a mačky. Ako jedna z mála firiem vyrábajúcich krmivá, prevádzkuje svoj vlastný závod v Chilliwack v Britskej Kolumbii. Prevádzka vlastného závodu dáva možnosť majiteľom sledovať celý výrobný proces, a tým aj kontrolovať kvalitu vlastnej výroby. Kvalitu kontrolujú aj najvyššie autority veterinárnych správ jednotlivých štátov pre EU a Kanadu. Komponenty používané pri výrobe okrem certifikovanej jahňaciny ktorá pochádza z Austrálie sú len z vlastných (voľné výbehy) a sledovaných  zdrojov a chovov v Kanade. Všetko je 100 percentne prírodné, bez chémie, farbív a dochucovadiel. Vzhľadom k obrovskému nárastu potravinových alergií hlavne na obilniny (kukuricu, pšenicu..), prišlo FirstMate ako prvé na svete s novinkou - krmivá bez obilnín - GRAIN FREE. Základom krmív je parený zemiak, jahňacie, kuracie a rybie mäso s prídavkom čučoriedok, černíc, malín a brusníc. Toto všetko aj s mimoriadnym 87 percentným podielom živočíšnych bielkovín a 94 percentnou stráviteľnosťou.

   Tieto oficiálne parametre, moderný a šetrný systém výroby, kvalitné hliníkové obaly, profesionálny prístup, starostlivo vyberané a len kvalitné suroviny posúvajú krmivo FirstMate do absolútnej svetovej špičky.


Zdravá strava  -  Základ zdravia

Vybrali sme pre Vás

Najnovšie články

Príhovor majiteľa firmy Taplow Feeds
Zápal mechúra a močové kamene

Zápal mechúra a močové kamene

 Problémy s močovými kameňmi a zápalom machúra ?      Ak má Váš psík tieto najčastejšie príznaky medzi ktoré patrí: bolesť pri močení, ťažké – pomalé - preru...

12.02.2016

Torzia - (prevrátenie) žalúdka a FirstMate

Torzia - (prevrátenie) žalúdka a FirstMate

Torzia - prevratenie zaludka

11.02.2016